Osazování a pájení desek plošných spojů

essemtec osazovací automat

Mnohaleté zkušenosti s výrobou elektronických zařízení můžeme zúročit při osazování Vašich výrobků. Nabízíme osazování plošných spojů SMT i klasickou (THT)metodou. Dokážeme nabídnout výrobu prototypů, kusových zakázek i sériovou výrobou. Za naší prací stojí řada spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.
 

Našim zákazníkům nabízíme nejen profesionalitu, ale také osobní přístup a snahou vyhovět všem daným požadavkům.

 

Pro osazování plošných spojů máme k dispozici vlastní stroje, sítotisk PBT, osazovací automat Essemtec, přetavovací pec Ersa, myčku plošných spojů Miele, automatickou kontrolu AOI Aleader, selektivní pajecí vlnu Pillarhouse a Komoru pro pájení v parách SV 260.

 


průběžná pájecí pec ersa         optická kontrola Aleader       automatická myčka plošných spojů miele           sitotisk pcb           IBL pájení v parách InterselectEssemtec FOX2

Osazování DPS technologií THT

Ukázka desek plošných spojů osazených klasickou (THT) metodou. 


DPS osazená vývodovými součástkami                          DPS osazená vývodovými LED


Vývodové součástky si připravujeme před osazením na vlastních tvarovacích a stříhacích strojích.


tvarovačka         tvarovačka         tvarovačka

Osazování DPS technologií SMT

Osazujeme SMD součástkami od velikosti pouzdra 0402. Osazujeme na olovnatou i bezolovnatou pájku. Výrobky pájíme v  komorové parní peci či  v průběžné přetavovací peci Erza. Součástí našich služeb je i ultrazvukové mytí osazených DPS s následným oplachem a sušením v automatické myčce desek plošných spojů Miele, kde se desky zbaví zbytku tavidel a nečistot. Výrobky dále procházejí automatickou optickou kontrolou.

osazování dps
                                      osazení dps
                 
                                                     osazování dps